Czym się różni bielizna codzienna od erotycznej?

Stosownie dobrana bielizna

Stosownie dobrana bielizna sprawia, że kobiety czują się seksownie i komfortowo i w każdej sytuacji. Przecież biustonosz sportowy zakładamy do uprawiania sportu, a nie na romantyczny wieczór. Jednak czym tak właściwie się różnią codzienne komplety od tych przeznaczonych na specjalne okazje?

Podkreślać atuty sylwetki

Gdy buszujemy po sklepach szukając eleganckiej bielizny, która będzie idealna pod garsonkę i koszulę, to kierujemy się kompletnie innymi kryteriami, aniżeli wybieranie niezobowiązujących zestawień na wieczór i jego następstwo. W modelowaniu sylwetki niezastąpione są gorsety, jednak żeby były wygodne trzeba dobrać odpowiedni dla siebie (dobry tekst o tym znajdziesz na gorsety.info.pl). Zazwyczaj od erotycznej bielizny nie wymaga się, aby kształtowała nasz wygląd, gdy jesteśmy ubrane. Istotny jest efekt, który się osiąga w samej bieliźnie, więc projektant może sobie pozwolić na większą swobodę w kwestii jej konstrukcji i designu. W wypadku zestawów na dzień, wygląda to wprost przeciwnie – bielizna, mimo tego, że ukryta, ma podkreślać atuty sylwetki oraz kształtować ją w oczekiwany sposób, będąc przy tym dyskretna i gwarantować nam pełen komfort. Z tego powodu, że w tej bieliźnie spędzamy wręcz kilkanaście godzin, to przede wszystkim musi być ona wygodna. Dobrze dobrany stanik oraz idealnie leżące figi są podstawą za dnia.

Specyfika bielizny erotycznej

Ta kwestia wygląda inaczej w nocy. Specyfika erotycznej bielizny sprawia, że nie ma dla niej konieczności bycia idealnie dopasowaną. To, czy halka jest luźniejsza lub bardziej opięta, krótsza czy dłuższa, nie ma zbyt dużego znaczenia, ponieważ kobieta i tak się będzie w niej czuła efektownie, a i jej partner będzie z pewnością zachwycony. Modele bielizny erotycznej zazwyczaj są wykonane z materiału elastycznego, który dopasowuje się świetnie do figury, albo też pozwala na odpowiednią regulację dzięki wiązaniom i troczkom albo sznurowaniom. Ciekawą ofertę w tym zakresie ma sklep Li Parie. Poprzez elastyczną rozmiarówkę w trakcie zakupów nawet nieobeznany z tematem mężczyzna trafi w wyborze. Bardziej opornym można wskazać model i rozmiar na stronie Li Parie.  🙂

Grzeczna podczas dnia, a frywolna w nocy

Od godziny 8:00 do 16:00 jest profesjonalną businesswoman, a w nocy staje się zmysłową zdobywczynią serca i ciała swojego mężczyzny? Bez względu na porę dnia, bielizna powinna być dostosowana do tego, co robimy. Codzienna bielizna musi być szczególnie wygodna i dopasowana, a w tym również do stroju, który akurat mamy na sobie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *